BUDOWLANI-ŁÓDŹ-RUGBY
   Strona Główna Terminarz - Ekstraliga 2020Marzec 09 2021 10:21:44   
 Moje Foto: Krzysztof Staniszewski


Fotorelacja z meczy.
2020
(TUTAJ)

Fotorelacja z meczy.
2019/20
(TUTAJ)


Ekstraliga:Master Pharm Rugby Łódź- Lechia Gdańsk
26.09.2020

Master Pharm Rugby Łódź- Lechia Gdańsk

Ekstraliga:Master Pharm Rugby Łódź- Juvenia Kraków
12.09.2020

Master Pharm Rugby Łódź- Juvenia Kraków

Ekstraliga:Master Pharm Rugby Łódź-Ogniwo Sopot
22.08.2020

Konferencja prasowa Master Pharm Rugby Łódź

Konferencja prasowa Master Pharm Rugby Łódź
19.08.2020

Konferencja prasowa Master Pharm Rugby Łódź

Ekstraliga: Master Pharm Rugby Łódź - Sparta Jarocin
15.08.2020

Ekstraliga: Master Pharm Rugby Łódź - Sparta Jarocin

Immergas Cup 2020
01.08.2020

Immergas Cup 8.08.2020

VI Bierhalle Manufaktura Beach Rugby
01.08.2020

VI Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 1.08.2020

PP.Ogniwo Sopot - Juvenia Kraków
11.07.2020

28 Finał WOŚP 12.01.2020

 Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Nawigacja
Strona Główna
Regulamin strony.
Archiwum

Terminarz - Ekstraliga 2020
Kontakt
Szukaj
 Statystykifree counters
statystyka
 Wiadomości dla kibiców.
Nowa strona kibiców rugby już działa. http://kibicerugby.ucoz.pl
  Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
Master Pharm Rugby ŁÓDŹ

Początek roku był niezwykle trudny dla działaczy, trenerów i zawodników lidera ekstraligi rugby Master Pharm Rugby Łódź. Mówi dyrektor sportowy Budowlani SA Mirosław żórawski: To było bieganie do naszych prawników oraz do komornika. Mam wielką nadzieję, że doczekamy wkrótce wyjaśnienia prawdy przez sądy powszechne. Każdemu ze sponsorów musieliśmy wytłumaczyć „mechanizm działania złych sił". Nasi partnerzy i sponsorzy to przede wszystkim sympatycy rugby, którzy nie zawiedli i tym razem, z dużym zrozumieniem podchodząc do problemu. Bez tego i w obliczu utraty dotacji miejskiej na pewno nie bylibyśmy w stanie przystąpić do rozgrywek. Bo prezesi tych firm to ludzie doceniający ciężką pracę i wysiłek zawodników. Doskonale wiedza komu i za co dają.

WIZJA MED
Wszyscy kontuzjowani zawodnicy w błyskawicznym tempie są diagnozowani w nowoczesnych placówkach naszego sponsora, którego wsparcie stopniowo rosło w ostatnich latach. W poprzednim sezonie był to już jeden ze sponsorów głównych, co było widoczne po miejscu i wielkości logo na koszulce meczowej. W realiach roku 2020 WIZJA MED stała się sponsorem strategicznym. W tym celu zaprojektowane zostały też nowe koszulki zespołu. Zresztą Michał Bielecki odwiedza nasze mecze, kibicuje z całą rodziną i należy do grona największych przyjaciół drużyny.

MASTER PHARM
To już ósmy sezon w ekstralidze z logo Master Pharm na koszulce meczowej oraz w nazwie zespołu. Wymuszona zmiana sponsora tytularnego w sezonie 2012/13 okazała się najlepszą rzeczą jaka nas spotkała w ostatniej dekadzie. Master Pharm to pewność, niezawodność, silne oparcie dla drużyny oraz istnienia Spółki Akcyjnej. Przewodniczący Rady Nadzorczej Jacek Franasik zna się j na rugby, z całą swoją rodziną kibicuje od lat podczas wszystkich naszych meczów, włącznie z wyjazdowymi! Poza tym zatrudnia w swojej firmie kilku naszych czołowych zawodników.

POLSKA WODA
To właściciel marki Primavera, wody mineralnej którą pijemy od wielu lat i której jeszcze nigdy zawodnikom nie zabrakło. To również współpraca i układ sponsorski sięgający kilkunastu lat, stąd też drużynowe hasło: To nasza woda. W ostatnim sezonie wymyśliliśmy dla celów marketingowych również drugie hasło: Woda na młyn. Od kilku sezonów logo Primavera znajduje się na piłkach treningowych i meczowych, a dzięki firmie sponsorskiej i jej wspaniałemu przedstawicielowi Leszkowi Rodakowi, tego sprzętu mamy pod dostatkiem.

IMMERGAS
To jeden z głównych sponsorów, który jest z nami od kilku lat, a współpraca stale się rozwija. Kolejne trzy złote medale ugruntowały nasze wspólne hasło Rozgrzewamy po mistrzowsku: my z racji emocji na boisku, a sponsor z racji asortymentu ogrzewania gazowego. To również sponsor zamawiający największą liczbę gadżetów z naszym logo i wspólnym hasłem. Z pracownikami i kooperantami Immergasu wspólnie tworzymy jedną drużynę. Czołowi zawodnicy uczestniczą w spotkaniach, organizujemy praktyczne warsztaty z rugby oraz wspólnie bawimy się w sponsorskich turniejach plażowego rugby w Manufakturze.

VEOLIA, TOYOTA, BIERHALLE i inni...
Wśród głównych sponsorów, zajmujących jedno z czołowych miejsc na meczowych strojach, znajduje się już od dekady VEOLIA. Bez wsparcia finansowego tej dużej firmy nie byłyby możliwe sportowe sukcesy ostatnich lat. To filar istnienia i właściwego funkcjonowania naszego zespołu.
Rozpoczynamy kolejny już rok współpracy z TOYOTA ŁÓDŹ, dzięki czemu mamy po raz pierwszy w historii obrandowany służbowy samochód. Logo Toyota znajduję się również na koszulkach meczowych.
Wszystkie konferencje prasowe oraz spotkania zespołu odbywają się w lokalach naszego sponsora: browar restauracja Bierhalle. To solidny partner, który serwuje codzienne lunche dla kilku zawodników oraz jest współorganizatorem turnieju rugby plażowego w Manufakturze. logo Bierhalle również znajduje się na naszych meczowych strojach.

Mamy zawodników zagranicznych, których poza zakwaterowaniem musimy wyżywić. Trzecia część meczu musi się również odbyć. Co byśmy zrobili bez naszych partnerów: Sushi Kushi, King kong, Fit Meal catering, Fiero Pizza, Antybrowar (mamy swoje piwo Waleczne).
Mamy sporo przyjaciół i firm nas wspierających bez których drużyna nie mogłaby działać: drukarnia Awantgarde, centrum medyczne RMed i Sporto, suplementacja Bio Medical Pharma, kluby finess Everym i Vera Sport, marka sprzętu sportowego Keeza i producent garniturów Ferrano oraz producent sprzętu medycznego MDH. (Express Ilustrowany)

 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 Nowa Strona Kibiców Rugby
Master Pharm Rugby Łódź- Lechia Gdańsk
 YouTube - Kanał Strony Kibiców Rugby
Kanał Kibiców Rugby (Tutaj) - Nowe video.

 Wyniki tygodnia.
 Ekstraliga-Tabela 2020/21
Ekstraliga 2020/21 Mecze Punkty
1. Ogniwo Sopot 733
2. Master Pharm Rugby 722
3. Pogoń Siedlce 722
4. Lechia Gdańsk 820
5. Orkan Sochaczew 819
6. Budowlani Lublin 718
7. Skra Warszawa 717
8. Arka Gdynia 714
9. Juvenia Kraków 712
10. Sparta Jarocin 70
 Godzina
 Kibice rugby - archiwum
 Tekst piosenki Budowlanych
O.S.T.R-Budowlani ŁÓDŹ
Kilkadziesiąt lat historii, dziesiątki klubów, tysiące kibiców i Ty tez chłopak spróbuj. Szarża blacha drop młyn, kto w tym oczekuje cudów mówię spróbuj i po wygrana idź Ty. Miejsce Bałuty ulica to Górnicza weź stadion wyczaj, jeśli szukasz mekki kibica masz łódzki zwyczaj jak na naszym koncercie i tu i tu tłok są problemy z przejściem, przyłożenie pierwsze. Trybuna pełna naprzeciwko joint ekipa ktoś coś łyka pełno typa na dzielnicy dzisiaj jak zwykle gram za gramem litr za litrem. Aż się ziomek żyć chce z literą B w herbie "Budowlani" jak Bałuty w tym jest moje serce.

Ref: Szarża, blacha, maul, drop, młyn albo karny B jak Bałuty lub Budowlani w rugby wiesz tu i tu raczej nie chodzi o forsę jedna miłość dla sekcji rugby w całej Polsce.
Ref2: Szarża, blacha, maul, drop, młyn albo karny B jak Bałuty lub Budowlani w rugby wiesz tu i tu raczej nie chodzi o forsę jedna miłość dla sekcji rugby w całej Polsce.

Ziom zajmij miejsce, na joint'a skróć tu po takiej szarzy superman skończył na wózku Łódź mój skrawek świata gdzie trzymam się prawdy ze ta planeta ma kształt jak piłka do rugby B jak Bałuty lub Budowlani walki tej nie zakłócisz w tym cala duma z nazwy e bądź poważny w grze liczy się moment idź z Bogiem jak myślisz ze sport to zdrowie lepiej sam sobie odpowiedz czy masz wiarę by wstać i grac dalej by przezwyciężyć strach razem z nim ujawnić talent, ten dar jest panem świata anioł na trybunach a na boisku szatan dla w wszystkich przyjaciół we wszystkich klubach jedna wiara jeden cel a świat nauczy nas fruwać.

Ref: Szarża, blacha, maul, drop, młyn albo karny B jak Bałuty lub Budowlani w rugby wiesz tu i tu raczej nie chodzi o forsę jedna miłość dla sekcji rugby w całej Polsce.
Ref2: Szarża, blacha, maul, drop, młyn albo karny B jak Bałuty lub Budowlani w rugby wiesz tu i tu raczej nie chodzi o forsę jedna miłość dla sekcji rugby w całej Polsce.
 Oglądamy - Zdjęcia - Archiwum
- ARCHIWUM - RUGBY -
--------------------------------
Galerie Zdjęć - Seniorzy
--------------------------------
- Album - 07/08/09
- Album - 2009/2010
- Album - 2010/2011
- Album - 2011/2012
- Album - 2012/2013
- Album - 2013/2014
- Album - 2015/16/17/18/19
--------------------------------
Galeria Zdjęć - Mini-Żacy - Żacy - Młodzik - Kadeci - Juniorzy
--------------------------------
- Sezon 2008/2009
- Sezon 2009/2010
- Sezon 2010/2011
- Sezon 2011/2012
- Sezon 2012/2013
- Sezon 2013/2014
- Sezon 2015/16/17/18
--------------------------------
Inne zdjęcia z meczy
--------------------------------
- Zdjęcia drużyn z Łodzi
- Różne zdjęcia
Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Shunt by:
3507020 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl